• image

01
Mar


Warsztaty "Przez modlitwę tańcem do uzdrowienia"

Warsztaty odbędą się w sobotę 1 marca i trwać będą od g. 9.00 do ok. g. 20.00. Uczestnicy przychodzą na g. 8.15 i zgłaszają się w recepcji. Konieczna wcześniejsza rejestracja przez poniższy formularz. Warunkiem przyjęcia jest pragnienie zbieżne z celem wydarzenia oraz przyjęty wcześniej sakrament bierzmowania. Liczba miejsc ograniczona. W trakcie zajęć oprócz tańca przewidujemy Eucharystię, konferencję oraz posiłki (z wyjątkiem śniadania). Warsztaty poprowadzą animatorzy Zespołu Mocni w Duchu pod kierunkiem Izy Woropaj.

ZAPISY NA WARSZTATY TAŃCA ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE!

Informujemy, że dodatkowo Mocni w Duchu poprowadzą w niedzielę 2 marca od g. 10.00 do 12.30 w Domu Katechetycznym WARSZTATY MUZYCZNE (śpiew, gitara, instrumenty smyczkowe).Warsztaty będą ukierunkowane na popołudniowy KONCERT EWANGELIZACYJNY. Zapraszamy osoby śpiewające i grające na ww. instrumentach. Warsztaty muzyczne przeznaczone są zasadniczo dla tych, którzy nie biorą udziału w Warsztatach tańca. Koszt udziału w niedzielnych warsztatach 10 zł. Istnieje możliwość zamówienia obiadu za 15 zł. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie się przez formularz na stronie: www.sne.kalisz.pl

W niedzielę 2 marca o g. 15.00 w kościele św. Antoniego będzie miała miejsce Eucharystia, a po niej Koncert Ewangelizacyjny Zespolu Mocni w Duchu z Łodzi. Na te niedzielne wydarzenia - wstęp wolny.